^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.05.2019 8:28
442 переглядів
0 коментарів
У Лисянці прокуратура ''взялася'' за АЗС

Лисянським відділом Звенигородської місцевої прокуратури за результатами досудового розслідування затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт стосовно особи, яка зобов’язана була дотримувати правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на одній із газозаправній станції, розташованої в смт. Лисянка, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що газозаправний пункт функціонував без передбачених чинним законодавством дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки й експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, що створює загрозу загибелі людей та настання інших тяжких наслідків.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Довідково: за вчинене правопорушення особі загрожує штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправні роботи на строк до 2 років.