^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.05.2019 10:44
208 переглядів
0 коментарів
Лисянським юнакам вручили почесні відзнаки та полотнища Державного Прапора України

74 вихованці закладів загальної середньої та професійної професійно-технічної освіти області на минулому тижні отримали почесні обласні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни». І серед них – учні Лисянського ПАЛ Андрій Кухар, Владислав Вельбівець та Олександр Хмельницький. Церемонія нагородження відбулася на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України генерал-майора І. Момота.

Урочистим моментом заходу стало вручення обласних почесних відзнак «Відмінник захисту Вітчизни» та полотнищ Державного Прапора України учням. Потім вихованці військово-патріотичного гуртків у показовому виступі продемонстрували елементи військової підготовки.

На завершення урочистостей учнів було запрошено на екскурсію Головним центром підготовки особового складу Державної прикордонної служби.

Довідково: обласна почесна відзнака «Відмінник Захисту Вітчизни» вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням закладів професійно-технічної освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист Вітчизни», за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: На Лисянщині відсвяткували День вишиванки