^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.05.2019 17:47
1797 переглядів
0 коментарів
''Рука руку миє''

Шановні тальнівчани, хто з Вас знає, що у Тальянківському коледжі відбуваються вибори директора? Я думаю, небагато. А от наша «професіоналка» Валентина Любомська, голова РДА, у владі знає все. Направо і наліво роздає своїм кумам, друзям і товаришам впливові посади.

У жовтні 2018 року закінчується контракт Крошки Віктора Олександровича, який очолював Тальянківський коледж протягом багатьох років. У зв’язку із різноманітними юридичними колізіями, конкурс на заміщення вакантної посади директора був оголошений у березні 2019 року. На нього подали заяви четверо осіб, а саме : колишній директор Крошка В.О, теперішня в.о. директора Антошко Л.В, досвідчений викладач цього навчального закладу Гладун Л.П. та, ви не повірите, депутат облради, «громадський діяч» Тальнівського району, Копійченко В.П. А тепер, шановні читачі, оцініть красу «гри» Любомської.

Останніх півроку з високих кабінетів Тальнівської РДА та райради, розповсюджувалася недостовірна інформація про закриття коледжів Тальнівського р-ну, про їх об’єднання, про скорочення робітників. Потім, писалися листи на університет з проханням зберегти коледжі, на що адміністрація УНУСу, відповідала здивовано, пояснюючи, що ніяких закриттів не планується, як у Тальному так і у Тальянках. Але ж «велика очільниця» Любомська, спочатку створює проблему, а потім намагається успішно її вирішити, а результати – це відтік тальнівських дітей та дітей району до інших міст і навчальних закладів, втрата довіри до освіти та освітян, моральне зубожіння молодих українців. Але до голови РДА, маємо надію, це дійде набагато пізніше. Тепер, шановні читачі, повернемося до Тальянок.

Відповідно до Закону України «Про Вищу освіту» після закінчення терміну подачі документів університет створює конкурсну комісію, яка розглядаючи документи, щодо їх відповідності вимогам для посади директора коледжу, приймає рішення, щодо допуску кандидатів.

З травня 2019 року, конкурсна комісія УНУС, приймає абсолютно справедливе рішення, щодо недопущення Копійченка до участі у виборах. Ви запитаєте, чому такого «поважного пана» не допустили до конкурсу? Ми відповімо. Бо його кума, голова РДА Любомська та депутат Копійченко проявляють шалений правовий нігілізм, ігноруючи прямі букви закону, розраховуючи лише на певні корупційні схеми, рвуться до влади і до корита. Бо якби вони відкрили та прочитали вимоги до посади директора коледжу, то там чітко написано, не менше 10 років педагогічного стажу, а наш Копійченко, має лише 10 років, «які він ходив до школи».

Отже, виборам у Тальянківському коледжі – бути! І завдячуючи, справедливості та прозорості прийняття рішень УНУС, вони відбудуться без Копійченка В.П, наостанок, пані Любомська, все, до чого ви торкаєтеся – руйнується, може досить знущатись з Тальнівського району, який ви довели «до ручки» бувши на посаді голови райради. Тепер, на посаді голови РДА, далі заводите район у безгрошів'я та численні кредити. Залиште корупційну складову у минулому, ваші куми та близькі друзі, можуть працевлаштовуватись самостійно! Бажаємо трудовому колективу Тальянківського коледжу успіхів та процвітання у їхній нелегкій діяльності.

Лист читача (Редакція гарантує авторам право висловити у межах закону їхню думку)

Читайте також : Старе сміття залишиться при владі?