Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2019 10:30
438 переглядів
0 коментарів
Тальнівські спортсмени завоювали ''золото'' і ''срібло''

10-12 травня в місті Кременчук Полтавської області відбувся Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтво UFmma. Тальнівщина у складі Черкаської збірної була представлена 4 спортсменами, що в нелегкій боротьбі вибороли 4 золоті та 1 срібну медаль.

Халупенко Владислав категорія 16-17 років, - 66 кг, Косменюк Олексій, 14-15 років, - 47 кг, Мороз Анатолій 12-13 років, - 42 кг і Мороз Богдан, який уже вдруге став Чемпіоном України в категорії 10-11 років, - 35 кг та взяв ще одне золото у старшій категорії 12-13 років. Загалом Черкаська команда зайняла ІІ командне місце за результатами поєдинків, отримавши 10 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей серед більше ніж 330 учасників з 20 областей України.

Дякуємо всім хто допомагав і допомагає нам розвивати спорт в рідному краї - тренерам, батькам, спонсорам. Дякуємо агентству по працевлаштуванню за кордоном OfisTur, що взяла на себе наші транспортні витрати та депутату міської ради Василю Сідьку за фінансову підтримку на цих змаганнях.

Окрема подяка тренерам спортивної школи Степану Томащуку та Юрію Пантелею за гідний рівень підготовки спортсменів!

Попереду Чемпіонат Європи до якого прямуватиме вже збірна України, в яку увійшли і наші спортсмени, що зайняли призові місця на чемпіонаті в Кременчуку. Успіху їм і лише перемог!