^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.05.2019 11:45
507 переглядів
0 коментарів
Тальнівці стоячи слухали ''Марш нової армії ''

13 травня у Тальнівському районному будинку культури відбувся концерт Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України. Музиканти презентували Всеукраїнський патріотично-мистецький проект «Армія з народом».

Звучали пісні автором текстів та музики яких є Тетяна Ярова («Земле моя кохана», «Слава Україні!») та Іван Шерстюк «Армія з народом». Вступом до останньої були слова військової присяги.

Недарма ж, як зазначають організатори, метою проекту є через музичну культуру і мистецтво продемонструвати єдність Збройних Сил України та цивільних, зміцнити авторитет та імідж Українського війська, пропагувати військову службу.

Глядачі стоячи слухали «Марш нової армії» («Зродились ми великої години»), який виконали колишній фіналіст «Х-фактору», а тепер харизматичний соліст оркестру Данило Клягін та неперевершений Сергій Пенковець.

– З усіх міст, де ми грали цей гімн, глядачі підводились лише в Львові та у Тальному, – зізнався після концерту музикант оркестру Роман Захарченко.

Із щемом в серці і сльозами на очах слухали тальнівці проникливу композиція із вірша Людмили Лєгостаєвої «Балада про дві душі» та пісні із репертуару гурту «Океан Ельзи» «Мить», яку виконала заслужена артистка України Галина Довбецька. По її завершенню, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які віддали життя у боротьбі проти російських агресорів.

Цього вечора звучало багато ліричних і запальних пісень з репертуару Олександра Пономарьова («Заспіваймо пісню за Україну») та гуртів «Тінь Сонця» («Їхали козаки»), «Тартак» («Ніхто крім нас»). Звучали й народні пісні та мелодії (Коломийки, «Ніч яка місячна» та ін.). Виконали їх неперевершені солісти оркестру Сергій Пенковець, Ольга Ярова, Галина Довбецька та інші.

– Зміцнення бойового духу, відновлення моральних та фізичних сил воїнів – це основні напрямки нашої роботи, – наголошує ведуча Ольга Ярова.

Особливо тепло глядачі приймали виступ єдиного фольклорного колективу Збройних Сил України «Святовид». А «Брас Бенд» під керівництвом Ярослава Музиченка довів, що гра на духових інструментах може бути дуже запальною. Обидва колективи «зірвали» шквал глядацьких овацій.

Завершилася зустріч акапельним виконанням пісні «Ой роде наш красний» та побажанням многолітня.

Впродовж концерту тальнівчани неодноразово скандували «Браво!» і «Дякуємо!». Півтори години минули непомітно.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також : Трипільські експонати з Легедзиного можна буде побачити в 3D форматі