^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.05.2019 11:44
546 переглядів
0 коментарів
Інна Стеценко із Вікниного – лідер 2019 року

8 травня відбулися шкільні районні змагання «Лідер року». Одинадцятикласниця Інна Стеценко із Вікнинського НВК виборола на них першість. Ми поспілкувалися з дівчиною, запитали, хто її готував та підтримував.

– Готували талановиті педагоги-майстрині Любов Сущенко та Галина Російчук. Чималою була група підтримки. Приїхали хлопці з нашої школи, вони допомагали мені створити флешмоб, а також були мої наставниці, наш директор Василь Кураш, моя сестричка і навіть переможниця 2017 року (з Вікниного), а нині студентка Черкаського університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Сущенко. Я дуже мріяла про участь у цьому заході, і ось моя мрія здійснилась. Вдячна всім за допомогу й підтримку!

– Який флешмоб Ви готували?

– Тематика змагань була екологічною. Флешмобу теж. Ми показували, зобразивши в творчій манері, як прибираємо територію рідної школи та села.

– Чи були серйозні суперники? – цікавимось.

– Звісно були. Усі суперники були серйозні й добре підготовлені. Але найсильнішим був Роман Бадрак, минулорічний переможець із Шостаківського НВК. Він уже не вперше бере участь у цих змаганнях, тож відчувалась і підготовка, і впевненість.

– Яке у Вас хобі?

– Я пишу вірші. Про все, про Україну. На конкурсі виступала зі своєю поезією «Жовтоока осінь». Вона найбільше відповідала тематиці заходу.

– Які плани на майбутнє? Куди хочете вступати?

– З цим визначатимусь після результатів ЗНО. Але мені ближчий гуманітарний напрям. Оберу або Черкаси, або Київ.

Минулого року Інна Стеценко разом з вікнинськими козаками та козачатами підкорила Говерлу, а в цьому році планує здійснити турпохід в Оршанець. Юнка любить творчість Григорія Квітки-Основ’яненка і сучасну музику, різних стилів, але більше – рок.

Нагадаємо, лідером 2018 року був уже згадуваний Роман Бадрак, який мріє стати гумористом.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо: Роман Бадрак скоро перевершить Ласточкіна та Зеленського