^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.05.2019 15:15
526 переглядів
0 коментарів
Податковий борг Тальнівського ''Водоканалу'' частково покриватиме міськрада

Минулого тижня на позачерговій сесії Тальнівської міськради, вирішували питання про погашення боргу КП «Водоканал», який разом з пенею сягає близько 1 мільйона 200 тисяч гривень.

Міський голова Олексій Юрченко запропонував зняти частину коштів у сумі 749 тисяч гривень передбачених на благоустрій міста

-Штрафувати керівництво «Водоканалу» не маємо права, адже це інша юридична особа, - заявив міський голова.

Хоча у залі присутні пропонували покарати конкретно винних людей і зняти премії та надбавки до зарплатні із керівництва КП «Водоканал» та відповідальних осіб.

Олександр Маринченко, депутат Тальнівської міськради, наголосив, що кошти нараховані в якості надбавки до зарплатні керівництву «Водоканалу» треба повернути назад, цим самим частково покрити податковий борг.

-Якби перший раз покарали б так, то наступного разу ситуація не повторилась, - наголосив посадовець.

У фінансовому відділі міськради говорять, що до кінця цього місяця на рахунок «Водоканалу» мають надіслати кошти у сумі 749 тисяч гривень.

Це рахуватиметься як фінансова підтримка для комунального підприємства на погашення податкових зобов'язань по ПДВ.

Гроші виділяють за рахунок коштів, які передбачались на благоустрій міста, а саме: 50,6 тисяч гривень на придбання сміттєвих баків, 240 тисяч гривень з облаштування зупинок, 100 тисяч гривень з озеленення, 158,4 тисячі гривень передбачених для купівлі машини з розмітки доріг, 200 тисяч гривень з роботи по благоустрою міста. Натомість запевнили, що роботи з благоустрою міста не зупиняться, просто фінансування буде врізане.

Депутати рекомендували міському голові переглянути умови контракту із керівником КП «Водоканалу» та врахувати скасування премій та надбавок керівникам, які займаються напрямком ЖКГ.

- З моєї зарплати беріть, та й усе. Не вистачить – буду відробляти 10 років, поки не звільнять, - сказала Лариса Макеєнко, начальник відділу ЖКГ.

Наступного тижня мають скликати знову позачергову сесію, де звітуватиме міський голова та обговорюватимуть питання та подальший план дій по КП «Водоканал».

Анна ДРАГУН

Нагадаємо : ''Я не знав, що мені надбавили 50% до зарплатні''