^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.05.2019 11:37
536 переглядів
0 коментарів
Понад 50 видів голубів представили на виставці у Звенигородці

Традиційними стали щорічні виставки-ярмарки голубів у Звенигородці – малій батьківщині президента Всеукраїнської асоціації голубоводів Юрія Алексєєва. От і минулої суботи така виставка-ярмарок, організована Звенигородським клубом голубоводів «Звенигора», відбулася на центральній площі міста. Сюди з’їхалися шанувальники «птахів миру» з Київської, Одеської, Черкаської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Кіровоградської та інших областей країни, які виставили понад п’ятдесят порід голубів. Особливим попитом користувалися Кіровоградські, Бакинські, Бойні, Ростовські, Ролери, і звичайно ж, Миколаївські, якими славиться Звенигородка. А місцева малеча, як і минулого року, юрмилася біля декоративних голубів, котрі залюбки йшли до рук, сідали на плечі.

Окрім «небесних» птахів, на виставці можна було побачити й різноманітну домашню птицю, красенів-кролів і навіть кіз. Зокрема, високу оцінку учасників заходу отримала кізка Ламанської породи, представлена Звенигородцем Петром Макалюком. Такі кози вирізняються й порівняно високою продуктивністю, даючи чотири-п’ять літрів молока. Тож одна така кізка оцінюється у дві-три тисячі гривень.

І все ж у центрі уваги були голуби. Їх і купляли, і обмінювали. Як от й Валерій Бура та Петро Царук з Житомира, які, до речі, вперше відвідали Звенигородку.

- Нам особливо сподобалося тут, - сказав Валерій Бура, - і сама організація виставки-продажу, і породи голубів. Було що вибрати.

А на запрошених до Звенигородки голубоводів чекали ще й перебування у господарстві Юрія Алексєєва, де утримується до тисячі голубів в основному Миколаївської та Кіровоградської порід, і ознайомлення з тільки-но збудованим голубодромом, і, цілком зрозуміло, частування, без якого тут ніколи не обходиться.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також : На міжобласному шаховому турнірі у Звенигородці вручали грошові призи