^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.05.2019 11:08
871 переглядів
0 коментарів
Кайтанівка не поспішає до Єрківської ОТГ

Нещодавно у Кайтанівці на Катеринопільщині відбулась сходка села. Одним із питань було приєднання до Єрківської ОТГ. Не вирішилось. Причина – відсутність кворуму. На сходку зібралось менше 10% мешканців.

– За такої явки вирішувати доленосне для всього села питання не було сенсу. Тож воно залишилось відкритим, – каже сільський голова Тетяна Шевченко. – Чому така явка, не знаю. Ми всіх запрошували. Можливо більшість це не цікавить. У нас 450 виборців. На сходку прийшло 30 осіб. Аби прийняти таке важливе рішення, треба, щоб прийшли хоча б 230 осіб. Адже потім нарікатимуть, що вирішили без них. Та й закон до цього зобов’язує. На виборах Президента, до речі, явка була досить високою. Можуть організуватися, коли хочуть.

Окрім того, голова зауважує, що в мешканців села погляди на приєднання до Єрківської ОТГ розділились. Молодь хоче до Єрок, бо там багатша громада, а старше покоління – до Катеринополя, бо там лікарня, дорога і т.д.

– Якщо люди врешті визначаться, тоді будемо думати, що робити. А поки буде, як є, – каже Шевченко.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Єрківська об’єднана територіальна громада виступила з ініціативою про приєднання до свого складу трьох сіл – Вікниного, Кайтанівки (Катеринопільщина) та Стебного (Звенигородщина).

Якщо Вікнине та Кайтанівка так і не наважаться приєднатися до Єрківської громади, то, хутчіш за все, відповідно до перспективного плану увійдуть до Катеринопільської ОТГ. Звісно, коли таку буде створено. Вікнине, з огляду на громадську думку, теж не поспішає робити рішучих кроків. Думає.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Колишніх комунальників і Катеринопільську селищну раду миритиме поліція