^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.05.2019 18:12
453 переглядів
0 коментарів
''Хижаки'' у п'ятірці кращих

Команді юних пожежників «Хижаки» Хижинської філії КОЗ «Лисянський НВК» випала почесна місія представляти Лисянський район на зональному обласному етапі ХХ Всеукраїнського фестивалю ДЮП, що проходив у Звенигородці. Ангеліна Богун, Марія Софійчук, Софія Черевишня, Софія Гонтаренко, Вікторія Бойко та Юлія Маленко вклали у свій виступ найкращі вміння з декламування, хореографії, вокалу, пантоміми, акторської майстерності.

На Фестиваль прибуло 10 команд з 8 районів Черкаської області. Учасники змагалися у чотирьох конкурсах: «Візитка», де кожна команда упродовж 3 хвилин (у формі візитної картки за принципом КВК) представляла свою дружину; «Домашнє завдання» - це тематичний виступ команди ДЮП протягом 10 хвилин на тему «Завжди й усюди – безпеці бути!», використовуючи різні жанри мистецтва; «Рятувальна реклама», де команди-учасниці заздалегідь готували рекламні відеоролики тривалістю до 3 хвилин про актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях тощо; «Влучний ствольщик» - у конкурсі-естафеті три учасники з кожної команди за сигналом, у шоломах долали певну дистанцію від старту до місця знаходження ствола та струменем води збивали мішень (м’ячі, встановлені на підставках висотою 2 м).

Хижинська команда запам’яталася всім своює кративністю, дівчата увійшли до п’ятірки найкращих, залишивши за собою команди з Городищенського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського районів та міста. Сміла. До речі, на обласному рівні команда «Хижаки» представляє Лисянський район вже другий рік поспіль. За активну участь у розвитку руху дружин юних пожежних у Черкаській області її було нагороджено сертифікатом, а також цінними подарунками.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Лисяни дебютували у парковому волейболі