^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.04.2019 21:40
918 переглядів
0 коментарів
Хто з нардепів Тальнівщини у парламенті не підтримав закон про мову

25 квітня у другому читанні парламент підтримав в цілому законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної.

За проголосували 278 народних депутатів. Ще двоє парламентарів повідомили, що їхні картки не спрацювали. На сайті Верховної Ради оприлюднено результати поіменного голосування. Проголосували проти – 38, утрималися –7. Не голосували –25. Всього: у залі зареєструвалися 348 обранців.

Партія «Відродження»: Геннадій Бобов (на Парламентських виборах в Україні 2012 р. балотувався по одномандатному виборчому округу № 196 (Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського, частина Лисянського, частина Тальнівського районів від Партії регіонів. ) не голосував, це значить, що не підтримав Закон про мову, однопартієць Антон Яценко (на Парламентських виборах в Україні 2012 р. балотувався по одномандатному виборчому округу № 200 (місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району від Партії регіонів) взагалі був відсутній.

Валентин Ничипоренко наразі «Позафракційний» (З листопада 2012 — народний депутат України, балотувався по одномандатному виборчому округу № 199 місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського, частина Тальнівського районів від Партії регіонів) проголосував «За».

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також : ''Мені і досі, сняться оті Мордовські табори''