^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.04.2019 14:47
613 переглядів
0 коментарів
Катеринопільські депутати проігнорували сесію

23 квітня у вівторок о 10 годині ранку мала відбутися 46-та сесія Катеринопільської селищної ради. До розгляду попередньо запланували 48 питань. Однак не так сталося, як гадалося. У місцевих депутатів, очевидно, почалися пасхальні канікули, то ж на сесію з’явились 6 із 26 осіб – Ірина Сівак, Олена Грігель, Наталія Цехмістренко, Галина Гавриш, Лідія Гаркава, Юлія Марченко.

– Ми телефонували до всіх. Є журнал телефонограм. Тільки троє попередили, що не зможуть прийти, – пояснює селищний голова Іван Гегедош – Із 14 «Черкащан» була тільки Наталія Цехмістренко. На сесію виносилось питання змін до бюджету, в тому числі мали голосувати й про виділення 100 тисяч допомоги на житло атовцеві Вадиму Андрущенку. Перед цим не відбулась також земельна комісія під головуванням Ігоря Качуровського. У результаті – топчемося на місці. Через те, що не внесли змін до бюджету, ми навіть лампочки для ліхтарів не змогли придбати, хоч обіцяли людям відновити освітлення до Пасхи.

– Якось депутат обласної ради Олександр Коваленко коментував у «Фейсбук», що за виділення коштів Андрущенку депутати проголосували ще у кінці грудня 2018 року і не потрібно ніякого додаткового рішення чи додаткової волі, просто потрібно апарату селищної ради акумулювати кошти і виконати рішення, яке уже прийняли депутати на сесії. У чому проблема? – допитуємось.

– На жаль, так не можна, – каже мер. – Взяті зобов’язання 2018 року припиняються у перший же день 2019 року. Тобто ми повинні заново зробити призначення.

Наступне засідання планують провести на початку травня після вихідних. Сподіваємось, народні обранці, відпочивши, активніше візьмуться за роботу.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Фото з інтернету.

Читайте також : Зарплати звенигородських та катеринопільських районних високопосадовців за 2018 рік