^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.04.2019 17:23
1630 переглядів
0 коментарів
Старе сміття залишиться при владі?

Понад кілька місяців Тальнівська райрада працює без головуючого. Раніше посаду обіймала Валентина Любомська, яка Указом Президента призначена на випробувальний термін головою райдержадміністрації. Місце голови райради очевидно та ж Любомська пригріває на пізніше знову для себе, бо після виборів Президента діватись нікуди – нова мітла мете по-новому. А стара ж мітла планує мести на знову старому містечку, повернутись на свою раніше облюбовану посаду. Діватись нікуди, а отримувати півмільйона гривень на рік ой як хочеться! Саме тому сьогодні Любомська не знайшла кращої кандидатури, ніж свою на головуючу сесії райради.

Це стало очевидним сьогодні, після чергової сесії Тальнівської райради, на якій голова від фракції БПП Ігор Новицький та депутати, запропонували включити у порядок денний питання про обрання голови райради – депутата райради від БПП Володимира Синьогуба, колишнього керівника райвідділу освіти Тальнівщини. Але, на жаль, деякі депутати утримались від голосування, притримуючи м'яке крісло для подруги на потім. Згадаймо, кількома місяцями раніше, на одній з президій Любомська особисто внесла пропозицію, щоб фракція БПП виставила кандидатуру на голову райради. На що депутати згодились, як бачимо дотримали слова, на відміну від Любомської, яка не прорахувала свого ходу, адже й гадки не мала, що прийдеться так швидко повертатись на своє «старе» місце. Тепер Любомська ж утримується на голосуванні за кандидата від БПП, якого сама так щиро запрошувала зайняти вакантне місце.

За пропозицію внести зміни у порядок денний і обрати нову голову райради частина депутатів утрималася від голосування. Із 34 депутатів Тальнівської райради «За» проголосували 12: Василь Данилюк, Олександра Назарук, Лариса Коваль, Тетяна Маринченко, Ігор Новицький, Анатолій Ковальов, Володимир Синьогуб, Сергій Тульчинський, Валентина Мельник, Людмила Якименко, Олена Карпенко, Сергій Мельниченко; «Проти» 1: Юлія Богомолова; «Утримались» 11: Валерій Коваль, Валентина Любомська, Володимир Танцюра, Володимир Бондарчук, Олександр Дімітров, Валентина Сарана, Юрій Драган, Віктор Марченко, Лідія Заверталюк, Павло Лаціна, Микола Слободяник; «Відсутні» 10: Валентин Поперечний, Олександр Ткаченко, Михайло Глийовий, Олексій Пасєка, Володимир Глухенький, Валентина Кутова, Юрій Пашковський, Віктор Слінковенко, Сергій Гудзенко, Олександр Пилипенко.

Єдиний депутат Людмила Якименко, яка проявила позицію, заявивши: - Як можна працювати знову без голови райради?,- демонстративно покинула залу.

Впродовж тригодинної сесії, на якій розглядались важливі питання реорганізації сільських шкіл, Любомська не відривалась від мобільного, періодично посміхалась та перекидалась до присутніх репліками. Вочевидь, придивлялась в мережі нові вбрання, які так пасуватимуть для «нової, старої», рідненької посади.

А може й не доведеться Любомській змінювати посаду, так і залишиться головою райдержадміністрації, тоді виникає питання на якого з Президентів вона насправді працювала?!

Олександра КОВАЛЬ