^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.04.2019 9:13
313 переглядів
0 коментарів
Перекличка...

Ну що повісили носи? Так, громадян, яким важлива Україна виявилося 25%. Це було прогнозовано. Решта прозріватиме через обвал гривні, затримки соціалки, буйство ригів. Кепсько? Так. Але все, що країна змогла досягнути за ці 5 років, це справа рук 25%, а інші - пасажири, що хотіли див. Зміни завжди рухає меншість, а критикує - більшість. Те, що зараз буде шабаш - факт. Зокрема і з метою залякати і розчавити на тлі програшу. Але серед планів "повернути втрачене" у ляльководів більшості є важливіший план - зламати і принизити 25%. Бо вони стрижень України. І якщо ви...тобто МИ... опустимо руки, от тоді вони матимуть тріумф. Ми готові здатися?

Порох зробив багато. І йому за це дяка. Попри фатальні помилки, країна зробила за 5 років більше, ніж за попередні 25. Тому і реванш із таким осатанілим "лицем". Результати 5 років - наш актив. Не "простих людей", а громадян. Рефлексії "дай" тепер проблема нового господаря Банкової. У них позитивних результатів не буде. А що ж ми?

А для нас - перекличка - готові виборювати країну? Немає пороху? 100 років тому, траплялось, армія УНР набої купувала за подільський цукор в Румунії. А коли набої скінчалися, армія йшла в атаку на багнетах. Це в рукопашну. Бо Україна понад усе. Ще раз - немає Пороху - вставай і йди в бій тим, чим можеш. А Порох, думаю, буде. Іншого проєвропейського і проукраїнського політика у вищій лізі немає. Головне, щоб аналіз помилок був блискавичний у нього і бажання бути активними - у нас.

Ми відкотилися назад тому, що не була зруйнована стіна. Тепер ця стіна вкрилася пліснявою. Ми готові лупати цю стіну?

Просто не буде, але...

Плюс?

Віталій ГАЙДУКЕВИЧ, український журналіст, телеведучий

Читпйте також: Корінь зла. Чому важливо знищити колоніальні маркери