^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.04.2019 20:10
1071 переглядів
0 коментарів
У Залізнячці на Катеринопільщині встановлюють освітлення та зупинки

У селі Залізнячка, що належить до Єрківської ОТГ, встановили освітлення на трьох вулицях. Ще у вівторок 9 квітня голова громади Леонід Польовий повідомив, що зроблено освітлення на вулицях Руслана Бобурова та Стебнянській.

– Загальною сумою виконано робіт на 100 тисяч гривень, – хвалився Польовий.

А вже в суботу Микола Шевченко, депутат Катеринопільської райради від Залізнячки, розповів, що освітлено ще й вулицю Титова.

– Я дуже радий такому результату, – каже Шевченко. – Місяць тому ми просили коштів на освітлення, а тут уже зроблено три вулиці. Більше того, в селі буде споруджено три зупинки за маршрутом шкільного автобуса. Роботи вже розпочалися. Тепер наші дітки не мокнутимуть під дощем та снігом, матимуть куди сховатися від сонця, вітру. Тривають також роботи з благоустрою біля місцевого меморіалу (поклали нову плитку, встановлять металеву огорожу) та на кладовищі, яке планують повністю огородити. Боюсь зурочити, але обіцяють віднайти кошти і на благоустрій легендарного залізняцького джерела. Там уже провели толоку з прибирання й розчистки. Перші кроки зроблено. Тепер справа за спонсорами. Для місцевого садочку громада виділила кілька машин дров. Відновлюють дитячий майданчик у центрі села. Це добре, що керівництво ОТГ реагує на потреби й запити населення.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : Єрківська ОТГ відмовилась від державних грошей