^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.04.2019 7:36
1576 переглядів
0 коментарів
Вікторія Ягич завершила участь у ''Голосі країни''

Харизматична співачка з Ватутіного Вікторія Ягич у співочому двобої з Кариною Арсентьєвою на «Голосі країни» (канал «1+1») цієї неділі програла. Вікторія виконувала українську народну пісню «Цвіте терен», а Карина композицію Уїтні Х'ьюстон (Whitney Houston) ""I have nothing". Оцінюючи вокалісток, тренер Олексій Потапенко віддав Вікторії 49 балів, а глядачі – 40. Карина, натомість, отримала від Потапа 51 бал, а від глядачів – 60.

З погляду критиків, поразка Ягич криється у невдало підібраній пісні для її тембру голосу. Якби Вікторія співала на цій вирішальній битві у більш звичній для себе манері, шансів на перемогу було б значно більше.

– Це поразка тренера, а не співачки. Експерименти – це добре, але не там, де вирішується доля. Попередні виступи Вікторії були куди потужнішими, – каже звенигородчанка Марія Жадан.

Однак, варто зауважити, що ватутінка заявила про себе на шоу досить «голосно». Тож, і без остаточної перемоги, вона-таки перемогла. Недарма Тіна Кароль сказала, що так на планеті більш ніхто не співає, а ще раніше запропонувала їй представити згодом Україну на «Євробаченні». У травні анонсовано виступ Ягич у рідному Ватутіному в «Мотодвижі» на озері Щучому.

Марина КАМІНСЬКА

Нагадаємо : Вікторія Ягич увійшла до півфіналу Голосу країни