^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.04.2019 7:31
627 переглядів
0 коментарів
На честь загиблих атовців єрківські старшокласники саджали ліс

9 квітня у лісі біля Єрок, що на Катеринопільщині, школярі саджали сосни та дуби на честь трьох загиблих Героїв-односельців. Дерева висаджували на вирубці, розміщеній у другому кварталі на горі поблизу старого лісництва.

– Хочемо посадити ліс на честь загиблих атовців-єрківчан – Сергія Бохонька, Руслана Бобурова та Віталія Чумака. Ми запропонували таку ініціативу, голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий нас підтримав. Нехай висаджені дерева увіковічнять пам’ять про наших Героїв. Закликаю усіх присутніх долучитися, – розпочав захід катеринопільський лісничий Сергій Лисяний.

Окрім школярів з учителями, до справи долучилися також Леонід Польовий та перший заступник голови Катеринопільської райдержадміністрації Володимир Коваленко.

– Пам'ять про Героїв буде жити доти, доки ми її плекатимемо у наших серцях. А ці дуби будуть нам постійним нагадуванням про їхній подвиг, – наголосив очільник Єрківської громади, виступаючи перед присутніми.

Висадкою дерев керував майстер лісу Ростислав Пономаренко. Діти мріяли, що колись побачать свої дуби, сосни великими. На запитання, коли з цих малюсіньких пагонів виросте ліс, Лисяний відповів:

– Років через п’ять зможете вже тут гриби збирати поміж молодими соснами та дубочками. Вас тут видно не буде.

Згодом заплановано встановити біля цього лісонасадження меморіальну дошку, аби навіки зберегти пам'ять про подвиг загиблих воїнів.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо: 23-річний Дмитро Старіков мав 7 поранень, з них – 4 контузії