^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.04.2019 10:49
749 переглядів
0 коментарів
Заступником голови міськради працює людина за яку не проголосували депутати

Найінтригуючим питанням сесії Тальнівської міської ради було затвердження кандидатури заступника міського голови. Претендент був один – Борис Кутас. До цього він працював у фермерському господарстві «Степ+», яке знаходиться у Добровеличківському районі Кіровоградської області.

– Перед сесією, я зустрівся із депутатами на постійних комісіях. Представив свою бачення роботи, відповів на їхні запитання. Ніхто не заперечив проти моєї кандидатури, – каже тепер уже колишній претендент на посаду.

На погоджувальній раді вирішили винести питання на сесію міської ради. Здавалося б, питання має бути швидко вирішене. Але вже початок сесії був під зривом: під час розгляду питання із 26 депутатів були присутні 15 депутатів і міський голова.

Питань до Бориса Кутаса у присутніх не було, лише депутат Олександр Маринченко поцікавився у міського голови: хто очолював конкурсну комісію і чи правда, що претендент проходив конкурс на начальника відділу житлово-комунального господарства.

Міський голова Олексій Юрченко підтвердив участь Бориса Кутаса в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника ЖКГ і зауважив, що той набрав трохи менше балів ніж переможниця, тому був зарахований до кадрового резерву.

Результати для Бориса Кутаса виявилися неочікуваними. За проголосували четверо – міський голова, депутати Віталій Шуляк, Тетяна Моряк, Олег Сноз. Проти – Олександр Гижко, Олександр Маринченко та Алла Михальченко. Ще 9 утримались.

– Перед сесією багато депутатів обіцяли підтримати мою кандидатуру, але одні не прийшли, інші утримались, – ділиться враженнями Борис Кутас. – Втім, без роботи не залишився. Зараз працюю у відділі ЖКГ спеціалістом із інфраструктури і містобудування і виконую обов’язки заступника міського голови.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Єдине сільське комунальне підприємство працює у Мошурові