^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.04.2019 9:27
1717 переглядів
0 коментарів
Родина з Лисянки не отримала авто, за яке сплатила внесок

Сергій і Наталія Назарчуки з Лисянки на минулому тижні мали отримати новеньку автівку і щасливими поїхати у Польшу, де перебувають на заробітках. Договір із черкаським автосалоном «Авто просто» вони уклали ще на початку березня, проте за кермо нового автомобіля так і не сіли. Регіональний директор підприємства Наталія Шершень пояснила, що Назарчуки не дотримались умов підписаного документу.

-Ми його коротко переглянули, і нам продиктували лише кілька пунктів з цього договору», - заперечує Сергій.

Назарчуки розповіли, що при зустрічі працівники автосалону пообіцяли, що після першого внеску нове авто родина отримає за тиждень. 9 березня сім'я внесла 15 тисяч 495 гривень, як було треба.

- Ми чекали. На дзвінки нам не відповідали. Пізніше консультант сказала, що авто буде пізніше – через тиждень, бо був збій у проплаті. І так до сьогодні автомобіля нема, - обурюється подружжя.

Наталія Шершень каже, що від своїх зобов’язань автосалон не відмовляється. Назарчуки отримають авто, коли сплатять щомісячний і авансовий внесок. Та Сергій Назарчук говорить, що їх не попереджали, що вони є учасниками такої групи, і жодного сенсу платити далі він не бачить. Додамо, що омріяна автівка коштує 330 тисяч гривень. Коли її одержать Назарчуки, невідомо. Наразі вони знову поїхали працювати у Польшу. Але, певно, вже ніколи не поведуться на такий сир у мишоловці, який у народі ще називають лохотроном.

Іван КОРСУН

Нагадаємо: На Лисянщині нагороджували ''Диво-дітей''