^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.04.2019 22:58
575 переглядів
0 коментарів
У Тальному провели футбольний турнір присвячений пам'яті полеглого воїна

У Тальнівській школі №3 провели відкритий турнір з міні-футболу присвячений пам'яті полеглого воїна Артема Жовтобрюха. Минулого року відкрили меморіальну дошку загиблому та започаткували футбольний турнір серед хлопців, цього року – й серед дівчат.

- Ми прийняли рішення, що кожного року, на день народження Артема, а саме сьогодні, будемо проводити спортивні турніри. Приїхали команди школярів – футболістів з Кобринового, Кривих Колін, Майданецького та Зеленькова, братимуть участь і школярі з Тальнівської школи №3, - говорить Валерій Качан, директор школи.

Ближче до обіду команди зійшлися у запеклій боротьбі, по закінченню учасники отримали торти.

-Ми будемо нагороджувати усіх діток, щебзавод виділив 2000 гривень на солодощі. Пізніше будуть змагатися дорослі футболісти: атовці, футбольні команди з Майданецького, щебеневого заводу, спортшколи, - розповів Качан. Провівши урочисту лінійку, директор та представники місцевої влади побажали гравцям успіхів і розпочали змагання. Брали участь команди дівчат та юнаків: Тальнівської школи № 3 (І місце - серед хлопців та дівчат), Майданецької школи – (ІІІ місце хлопці, ІV - дівчата), Кобринівського НВК (ІІ місце юноки, ІІІ - дівчата), Кривоколінського НВК (ІV місце хлопці) та Зеленьківської школи (дівчата ІІ місце). Серед дорослих: Тальнівська ДЮСШ – ІІ місце, Майданецьке команда «Юнайтед» - ІІІ місце, Тальне «Скеля» – І місце, учасники АТО – V місце та команда «Фенікс» – IV місце.

Батьки Артема разом з його побратимами подарували для школи книгу морського піхотинця «У вічність ідуть кращі»

-Насамперед хочу подякувати усім хто пам’ятає про цей день: футболістам, які не злякались такої погоди, організатором цього турніру, учням. Хочеться щоб пам’ятали всіх тих хлопців, хто поклав голови за нас і наше майбутнє, за те, щоб ми мирно жили. Усім побажати мирного неба над головою і рідної землі під ногами, щоб більше не гинули наші діти, чоловіки, брати, щоб більше ні одна сльозинка не впала з материнських очей, – сказала мама Артема Жовтобрюха.

Пам’ятаймо всіх, живих і тих, хто вже не з нами. Вони боролися за наше життя. Усіх колись не стане на цьому світі, але в наших серця вони, герої, житимуть вічно.

Юлія МАЦОЛА

Читайте також: Юні пожежники з Тального кращі серед 7 районів