^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.04.2019 9:14
775 переглядів
0 коментарів
Через дороговизну селяни не поспішають укладати договори з газовиками

З 1 січня припинено виконання робіт на безоплатній основі із планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Тепер ці роботи будуть виконуватися, згідно укладених договорів на ринкових умовах. Для селян – це значні незручності.

– Прошу врахувати, що ви можете укладати договори на обслуговування внутрішньо будинкових мереж з ким хочете – з Уманню, Звенигородкою, з усіма організаціями, які мають дозволи і атестований персонал. Але є такий делікатний момент – у нас газове одне в районі, тому, якщо щось трапляється, викликаєте «аварійку», вона приїжджає, а у вас договір з іншою організацією. Отож, тальнівські газовики перекривають газ і їдуть, а ви вже викликаєте спеціалістів з якими уклали договір, щоб ті ремонтували. Тому краще з тальнівським укладати договори, – рекомендує односельцям сільський голова Тальянок Іван Шилкін на конференції жителів села.

Він каже, що договори треба укласти до осені, тобто до початку опалювального сезону. Для цього потрібно їхати в Тальне, бо там є база даних споживачів. Із собою слід мати оригінали та копії паспорта, ідентифікаційного коду, документу про право власності на хату чи квартиру та технічний паспорт. Діє договір один рік і коштує від 300 до 500 гривень.

Втім, як зазначають, через дороговизну та незручності, абоненти не поспішають укладати договори із газовиками.

Олег ШАТАЙЛО

Фото з інтернету.

Читайте також: ''Газу не чекайте, шукайте альтернативу''