^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.04.2019 20:42
403 переглядів
0 коментарів
Для Звенигородщини не вистачило місця?

Нещодавно, як повідомляє сайт Звенигородської РДА, посилаючись на інформацію Департаменту Черкаської облдержадміністрації, у Києві відбулася міжнародна туристична виставка «Україна – подорожі та туризм», у якій взяли участь понад 300 міст та регіонів України та 300 туристичних національних і регіональних компаній, асоціацій, готелів та представництв з 22 країн світу. Черкащину представляли департамент регіонального розвитку ОДА, департамент економіки та розвитку Черкаської міськради, ГО «Туристичний рух Чигиринщини», Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», Уманська міська рада, туристичний кластер «Західна Черкащина» та ГС «Асоціація гостинності Черкащини».

Відповідно до концепції, стенд області демонстрував розмаїття культур, локацій та об’єктів. Цей меседж, наголошується у повідомленні, особливо вдало підкреслювали справжня повітряна куля від фестивалю повітряних куль «Монгольфєрія», демонстрація сучасних дизайнерських суконь з елементами етно від TELIZHENKO fashion house та Богданом Хмельницьким, «який ходив на ходулях й демонстрував справжнє фаєр-шоу зі зброєю».

Оце утнули! Могли б і Тараса Шевченка на безпілотник чи хоча б на ту повітряну кулю примостити. На пару з Агатангелом Кримським чи з іншим відомим далеко за межами України представником Звенигородщини. Та от біда: не була представлена на виставці Звенигородщина. Може, не вистачило там місця для неї?

Та швидше всього, просто нічого путнього не робиться у районі, аби зацікавилися ним туристи. На таку думку наштовхує вже бездоглядні стенди біля РДА, які мали б ознайомити бажаючих з історією і пам’ятними місцями краю. Проте за останні роки дощі та сніги так пошарпали їх, що й окремі текстові та фото матеріали на ньому вже не проглядаються. А поряд – рештки понівеченої ще кілька років тому своєрідної візитівки самої Звенигородки.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Як живе мала батьківщина Шевченка?