^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.04.2019 17:06
288 переглядів
0 коментарів
Як змінити місце голосування для жителів Тального?

Станом на сьогодні, у Тальному 77 виборців уже змінили місце голосування.

-Стартувала процедура подання документів у неділю 7 квітня і за цей період 77 осіб змінило місце голосування. У першому турі виборів Президента скористалося цією послугою 196 виборців, - розповідає начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Тальнівської РДА Наталія Горбаченко.

Якщо у день голосування ви будете за межами місця реєстрації, тобто не матимете можливості проголосувати за місцем виборчої адреси, вам необхідно:

1. Знайти адресу найближчого органу Державного реєстру виборців (всі адреси є на сайті drv.gov.ua – відділ ведення Державного реєстру виборців Тальнівської РДА м.Тальне, вул.Соборна, 28, кабінет 219)

 2. Взяти паспорт, ІД картку громадянина, документи, які підтверджують необхідність внесення змін (довідка з роботи, навчання, документи на житло, довідка з сільської ради про фактичне проживання, довідка вуличкому, та ін), прийти і написати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Жителям АР Крим, з окупованих територій Луганської та Донецької обл. документи додавати не потрібно, з собою мати лише паспорт громадянина України, – читаємо на сайті відділу ведення Державного реєстру виборців Тальнівської РДА.

Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Змінити місце голосування можна не пізніше, ніж за 5 днів до виборів, тобто до 15 квітня включно.

Ліна ЯЛОВСЬКА

 Нагадаємо : Чи доступні людям з інвалідністю тальнівські виборчі дільниці