^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.04.2019 8:21
1281 переглядів
0 коментарів
Юні пожежники з Тального кращі серед 7 районів

Минулої п’ятниці в Монастирищі відбувся обласний зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, до якого долучилося 7 команд: з Монастирищенського, Тальнівського, Маньківського, Жашківського, Христинівського, Уманського районів та міста Умань. Тальнівщину представляла команда «Бліц» Тальнівської школи №1, що виявилася кращою у районному етапі фестивалю.

Команди змагалася у 4-х конкурсах: "Візитка", "Домашнє завдання", "Реклама" (відеоролик) та "Влучний ствольщик". Змагання проходили на базі професійного ліцею. А останній спортивний конкурс «Влучний ствольщик» відбувався на центральній площі міста. Учасники мали завдання,подолавши відстань у 40 метрів від старту до місця знаходження ствола, струменем води збити у найкоротший термін мішень - м'яч на підставці. За результатами усіх конкурсів, першість у зональному етапі здобула команда Тальнівського району. Тепер їм доведеться виборювати перемогу на обласному етапі у травні місяці.

Провідний інспектор Тальнівської ДСНС Алла Коренко коментує виступ Тальнівської команди:

- Усі команди були сильні, та команда «Бліц» представила свій виступ найкраще, розкривши творчий потенціал кожного учасника. Журі було у захваті від виступу нашої команди. У подарунок переможцям купили навушники за кошти, надані місцевим підприємцем Олегом Назаренком. Побажаємо юним пожежникам подальших перемог.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Нагадаємо : Переможці отримали по флешці на 16 Гбайт