^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.04.2019 6:31
6971 переглядів
0 коментарів
У Поташі знімали фільм

Минулого тижня на Черкащині знову знімали фільм «Чорний ворон». Цього разу знімальна група працювала на залізничній станції Поташ. Кажуть тут збереглися найвідповідніші тому періоду станційні приміщення. Відтворювали події, які відбувалися в Кам’янці.

– Вчора попали, як гості, на зйомки «Чорного Ворона». Черкащина, залізнична станція, паровоз, велика масовка, творча група та кіношна метушня... Ну, дуже ностальгічно, – повідомляє 5 квітня у Фейсбук директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк. – Зустріли купу-прекупу друзів, які були нами на нашому чорнокозацькому проекті. Та і нових. Ось лише одні з них, що були зо три тижні тому на легедзинській реконструкції. Бідні вінничани мали тимчасово перетворити свого петлюрівського броньовика на «Врага капитала» і начепити на кашкети звьозди. Хочу сказати: картинка фільму буде дуже красива і кіношна.

У зйомках «поташського епізоду» фільму взяли участь і студенти Тальянківського агротехнічного коледжу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року зйомки «Чорного ворона» відбувалися в Тальнівському палаці графа Шувалова. Тоді теж в масовці брали участь десятки тальнівчан.

Фільм «Чорний ворон» – екранізацієя однойменного роману-бестселера Василя Шкляра. Картина розповідає про події 100-річної давнини, коли холодноярські повстанці боролися проти червоних окупантів. Очікується, що фільм вийде в прокат у серпні цього року.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: І повіяв вогонь новий з Холодного Яру