^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.04.2019 22:43
710 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині нагороджували ''Диво-дітей''

-Потрібно було знайти і відзначити найталановитіших і найобдарованіших дітей району, - розповідає Ніна Проскура, організатор, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Голова райдержадміністрації Володимир Павличук та голова райради Ярослав Попко привітали учасників та наголосили на важливості таких конкурсів для виховання молоді: - Адже, чим більше ми приділятимемо уваги дітям, тим успішнішою буде країна.

До участі на захід запрошували діток, які мають особливі фізичні та розумові здібності. Журі обирало найкращих у чотирьох номінаціях: «Найрозумніша дитина» – високоерудовані діти, які мають досягнення у науковій сфері; «Найспортивніша дитина» – юні спортсмени, переможці змагань районного, обласного, республіканського рівнів; «Найбільш творча дитина» – діти-переможці мистецьких конкурсів та фестивалів; «Найдивовижніша дитина» – діти, які вже встигли проявити високий рівень обдарованості у різних сферах.

Цьогоріч було нелегко обрати переможців. Адже кожен виступ, презентація, учасників вражали своєю неповторністю, оригінальністю та надзвичайними здібностями. Справжню інтелектуальну еліту виховують у Лисянському НВК, що переконливо засвідчили учасники та призери районних, обласних конкурсів, олімпіад, науково-дослідницьких робіт МАН України Олександр та Володимир Махині, Альона Гнатенко, маленька розумниця Олеся Гнатюк. А от у Почапинському НВК, де навчається Варвара Пустільнік, в особливій пошані волейбол та пауерліфтинг. У цих видах спорту дівчина досягла неабияких успіхів, і вже має визнання на обласному і всеукраїнському рівнях. Учень Кам’янобрідського НВК Олександр Поліщук віртуозно грає в настільний теніс, а Валентин Почтовий з Лисянського НВК відомий як футболіст-бомбардир, який є «грозою» воротарів.

Дивовижна дитина навчається у Виноградському НВК. Це Андрій Вишнівецький – блогер, фотограф, гітарист. Крім навчання, хлопець приділяє велику увагу саморозвитку і самовдосконаленню. А найбільше у нас, як виявилося, творчо обдарованої молоді, якій до снаги і заграти, і заспівати, і показати своє вміння у художній вишивці. Ось, наприклад восьмирічний Михайло Чорновол, який майстерно володіє баяном та скрипкою, тринадцятилітні вокалістки Юлія Джима і Дарина Головнич, які мають чудові голоси, і далі розвиваючи цей дар можуть стати професійними співачками. У Марії Галкіної з Бужанки, Сніжани Юрченко з Журжинець, Вікторії Лушницької з Лисянки та Тетяни Белікової з Винограду інше захоплення – вони вишивають, в’яжуть, і це так гарно у них виходить, що від виробів, створених руками дівчат, очей не відірвеш.

Кажуть, кожна дитина по-своєму геніальна. Тільки потрібно розвивати свої творчі задатки, рішуче і наполегливо йти до мети. Тоді символи перемоги – статуетки Ніки, які одержали у нагороду учасники дитячого конкурсу, стануть реальними передвісниками майбутніх перемог у житті кожного.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також : Онук поета Максима Рильського приїздив на Лисянщину