^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.04.2019 21:57
670 переглядів
0 коментарів
Лисянські триборці встановили рекорди

Нещодавно в Умані відбувся ІІІ чемпіонат області з пауерліфтингу та окремих вправ під егідою федерації UPC (Комітет пауерліфтингу України), де Лисянський район представляло 4 спортсмени Почапинського НВК: Єгор Стадник (пауерліфтинг, екстремальний жим) – тренер команди ( директор школи), Варвара Пустільнік (пауерліфтинг, тяга) – учениця 9-го класу, Михайло Ворон (пауерліфтинг) – учень 10-го класу, Мар’яна Шевченко (пауерліфтинг) – учениця 11-го класу.

На це спортивне свято прибуло 70 учасників, не лише з Черкаської області, а й з Одеської, Кіровоградської та Київської областей. За підсумками змагань команда з Почапинець здобула 6 медалей: три золоті та три срібні. Тобто всі спортсмени зайняли призові місця.

Єгор Стадник (вагова категорія до 90 кг, вікова 24-39 років) у силовому триборстві зібрав 452 кілограми і отримав «срібло», а у вправі «екстремальний жим» зміг штангу вагою 75 кг підняти 21 раз, за що теж був нагроджений срібною медаллю.Варвара Пустільнік у силовому триборстві зібрала 262 кілограми і здобула 2 золоті медалі. Мар’яна Шевченко у силовому триборстві зібрала 207 кілограм та отримала «срібло», а Михайло Ворон у цьому ж виді зібрав 260 кілограм та отримав «золото». Найяскравішим моментом цих змагань стало те, що юна спортсменка Варвара Пустільнік встановила три рекорди України серед дівчат віком від 13 до 15 років ( вагова категорія до 60 кг ). Результати у присіданні - 95 кг ( минулий рекорд був 80 кг, встановлений у 2015 році), тязі 120 кг ( минулий рекорд був 90 кг, встановлений у 2014 році ) та триборстві 262 кг ( минулий рекорд був 215 кг, встановлений у 2015 році) стали рекордними.

Ще одним рекордом можна назвати те, що Варвара Пустільнік, якій лише 15 років, подолавши штангу вагою 120 кг у вправі «тяга» стала кандидатом у майстри спорту України, а сума триборства дала їй звання «кандидата у майстри спорту України з пауерліфтингу».

-Рекорди моєї учениці Варвари Пустільнік це не просто слова. Це клопітка праця, нерви, виснаження, втома, біль. – каже Єгор Стадник. - Але це того варте. Емоції не купиш. Їх треба заробити своєю працею. Я знаю,що це лише перш їі кроки. Роками потрібно працювати, щоб отримати результат. Довести собі,що ти на щось здатний - це вершина, яку кожен може досягти, але чомусь не кожен хоче повірити у себе, як наша Варвара.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також : На Лисянщині відбувся волейбольний турнір