^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.04.2019 17:52
2962 переглядів
0 коментарів
За кого проголосували жителі Тальнівщини на виборах Президента

Цієї неділі на виборах українці обирали Президента з чималого списку ймовірних кандидатів.

У Тальнівському районі, який розділився на три виборчих округи, всього проголосували 17 тисяч 740 осіб (61,2%). Явка виборців була значною, голосувала і молодь, і пенсіонери. Навіть ті, які працюють в інших містах і навіть державах, приїхали проголосувати за місцем прописки, щоб віддати свій голос за обраного кандидата. За попередніми даними у Тальнівському районі лідирує Володимир Зеленський (5012 голосів) 28,25%, Юлія Тимошенко (3076 голосів) 17,34%, Петро Порошенко (2320 голосів) 13,08%, далі – Анатолій Гриценко (2127 голосів) 11,99%, Олег Ляшко (1915 голосів) 10,79%, Ігор Смешко (1409 голосів) 7,94%, Юрій Бойко (610 голосів) 3,44%, Олександр Вілкул (173 голоси) 0,98%.

Недійсних бюлетнів на місцевих дільницях – 179 (1,01%). За чинного Президента Петра Порошенка у Тальнівському районі найбільше проголосували у Кривих Колінах – 131 особа (38,64%); Веселому Куті – 63 особи (21,88%); Гордашівці – 83 особи (18,74%); Майданецькому – 90 осіб (11,22%); Легедзиному – 60 осіб (13,04%); Мошурові – 86 осіб (10,62%); Тальянках – 65 осіб (11,61%);. У Тальному – 948 осіб (5,34%), у селах 1372 особи (7,73%).

У цілому по Україні, за даними 99,64% опрацьованих протоколів ЦВК, лідирує Володимир Зеленський – 30,22%, Петро Порошенко – 15,94%, Юлія Тимошенко – 13,39%. Це значить, 21 квітня проведуть другий тур виборів Президента України до проходять двоє: Зеленський і Порошенко.

Чому так сталося, що в районі, де чинна влада, так би мовити, має підтримувати Президента Порошенка, насправді ж працює так тонко, що результату її роботи не видно і не відчутно. Чи десь ви бачили, щоб голова райдержадміністрації Валентина Любомська заявила свою політичну, громадянську позицію стосовно Президента, який призначив її на посаду? ЇЇ дії стосовно децентралізації та залучення інвестицій в район далі Фейсбука не йдуть. Громадо, може, досить вам вже працювати на пройдисвітів, яких ви приводите до влади, а потім розчаровуєтеся, тому що чудо ніяк не відбувається? Може вам пора перестати голосувати серцем і включити мізки? І зрозуміти, що чудес не буває? Подумати про себе, а якщо не про себе, то хоча б про своїх дітей і онуків, яких ви незмінно прирікаєте на животіння або еміграцію. Ось за це і проголосуйте. У демократичному суспільстві проголосувати можна буквально за що завгодно, за кого завгодно. Важливо, однак, розуміти, якими будуть наслідки цього голосування.

Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист, історик, на своїй сторінці у Фейсбук пише: «Переможцем першого туру є Коломойський, олігархічний телевізор і совок - електорат КПУ і ПР».

Віталій Портніков, журналіст, публіцист, історик, у своїй статті зазначає: «Питання навіть не в тому, як сам Володимир Зеленський збирається керувати країною. Думаю, сьогодні ніяк не збирається, розраховує на команду. Але і команди ніякої у нього немає, кандидат не може назвати навіть прізвища можливих соратників. Але і це не дуже важливо - тому що в таких випадках зазвичай називають прізвища пройдисвітів, які зникають з горизонту буквально за кілька місяців після перемоги. Тим більше, що до другого туру Зеленському важливо не називати прізвищ «старих» політиків, щоб не розчаровувати свій електорат. Але після другого туру саме ці політики і складуть кістяк команди нового президента країни - просто тому, що ніяких інших управлінців в Україні просто немає. Зрозуміло, що в коктейлі з пройдисвітами - але, повторюся, пройдисвіти зазвичай швидко здають позиції».

Цікаво те, що за останні кілька місяців російське ТБ за Володимира Зеленського не показувало негативних сюжетів, чому? Хто з претендентів на посаду Президента кращий для Росії? Це питання раз у раз порушують у російських ЗМІ. Прізвище Зеленського звучить у цьому контексті досить часто. Може тому, що його у Росії просто краще знають в обличчя?!

Валентина ПИСАР

Нагадаємо : Зарплата голови райради Любомської більша від президентської