^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.04.2019 21:59
297 переглядів
0 коментарів
Журналіст не м'ячик для пінг-понга

На звіті Катеринопільського селищного голови перший заступник місцевої райдержадміністрації Володимир Коваленко звинуватив наше видання у подвійних стандартах. Йшлося насамперед про інтерв’ю Івана Гегедоша «Важко працювати, коли одна гілка влади ставить палиці в колеса іншій», автор Анатолій Герасименко. Цитуємо: «Якщо ви пишете і бачите, що в людини, якої ви берете інтерв’ю є якісь питання до певних служб, то зверніться до тих служб і спитайте, а потім давайте на загал не однобоку інформацію, а об’єктивну: що зроблено, хто що зробив, як робиться і як нам жить дальше». Дуже дякуємо чиновнику за пораду, але хочемо нагадати, що в даному випадку мова йде про інтерв’ю, а не про не журналістське розслідування.

Окрім того, зауважимо, що Анатолій Герасименко не давав жодних «своїх резюме», про які також натякав Володимир Андрійович у промові. Звучали лише питання й відповіді. Мешканці Катеринополя орієнтуються у ситуації, і кожен сформував про неї власну думку. Що стосується Гегедоша, то він має повне право висловити своє бачення на сторінках преси. Особливо, якщо врахувати, що напередодні у виданні «Катеринопільський вісник» було розлоге інтерв’ю на сторінку із Петром Підгірним, де очільник комунгоспу звинувачував селищного голову в упередженому ставленні та бажанні його звільнити. Коментаря Івана Гегедоша там теж немає.

Однак у даному випадку Коваленка не хвилює однобокість висвітлення. Як і не хвилює вона його тоді, коли на сайті адміністрації розміщують критику селищного голови без його коментарів на неї. Гегедош не дав грошей – і список на що. А чому не дав? Де пояснення Гегедоша? Такий підхід не створює однобокого висвітлення?

З приводу того, що медійник після інтерв’ю не взяв коментар у «певних служб», нагадаємо: журналіст вам не м’ячик для пінг-понга, він працює для суспільства, пише за відповідними стандартами, жанрами. Часи, коли у «районках» писалось все, що скажуть зверху, практично минули, тішить те, що існують незалежні видання.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо: Про Катеринопільський комунгосп та пристрасті навколо нього