^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.04.2019 10:47
4493 переглядів
0 коментарів
Зарплата голови райради Любомської більша від президентської

Валентина Любомська за два з половиною місяці цього року, перебуваючи на посаді голови Тальнівської районної ради, не напружуючись відхопила 146083 гривні зарплати. В середньому це 58,4 тисяч в місяць!

– У районному бюджеті не вистачає близько 17 мільйонів коштів на освіту, медицину, ремонт доріг, тому витрачати десятки тисяч на зарплату, аморально. Адже більшість жителів Тальнівщини «пашуть на мінімалку» в 4173 гривні. І що ж виходить? За рік заробляють трохи більше 50 тисяч гривень, тобто менше чим місячний заробіток голови районної ради, – коментує інформацію учитель сільської школи. – Скільки вже пишуть про зарплату Любомської, а реакції правоохоронців і суспільства нуль цілих, нуль десятих.

Попри низькі пенсії і зарплати жителів району, заробітки Валентини Любомської не перестають вражати. Всього за 2018-й вона отримала 438 452 гривні. При чому, у перші три місяці минулого року теж була значна сума – 135 656 грн.

Для порівняння, заробітна плата Президента України Петра Порошенка, отримана ним за основним місцем роботи, у минулому році становила 336 000 гривень.

– А ви бачили, Любомська в декларації написала, що її чоловік купив мікроавтобус HYUNDAI H-1 2008 року випуску за ціною беушного скутера – 10000 гривень? Покажіть мені де такі буси продаються, теж хочу, – телефонує в редакцію один з активістів.

Людей обурює, що при дефіциті коштів у районному бюджеті, Любомська отримує величезні премії за високі досягнення у роботі, чималі надбавки, матеріальні допомоги, а пересічні тальнівці одержують мінімальну заробітну плату, яку треба розділити на оплату комунальних послуг, їжу, одяг. На все інше – кредитка.

Світлана САВЧУК

Нагадаємо : Валентина Любомська пересіла на третій поверх