^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.03.2019 17:28
371 переглядів
0 коментарів
''Треба, щоб тальнівці писали про тальнівське''

У березні відзначали Всесвітній день поезії. Тальнівська дитяча бібліотека підготувала літературний захід «Поезія – це музика душі». Запросили поета- земляка Володимира Нерубайського, директора школи №1, Альону Габієву, завуча музшколи, учасників літстудії «Над Тікичем», якою керує сам Нерубайський. Він розповів про рідний Глибочок, батьківську хату, дитинство, 35-річну вчительську працю. Повідав про діяльність літстудії, учасники якої ставали призерами Всеукраїнського конкурсу «Тарасовими шляхами».

-Півтора десятка моїх віршів покладено на музику місцевими композиторами. Бо хто ж напише про те, що наше: з Умані, Звенигородки, Черкас не приїдуть писати про Тальне, рідне й дороге. Треба, щоб тальнівці писали про тальнівське, - говорить Володимир Нерубайський.

Його вірші надруковані у газетах, журналах, є у пісенних збірках «Передзвони». Деякі із них, перекладені німецькою мовою, увійшли до поетичної збірки,що побачила світ у Берліні.

Свої вірші читала юна поетеса Юля Журба, активна учасниця літстудії. Дітям найбільше сподобалася казка «Даринка й хвилинки», що вчить цінувати час. Учні 3-А класу школи №1 зі своїм класоводом Ніною Алілуйко інсценізували повчальну «Казку про іграшкових звірят», яку написав Володимир Нерубайський для наймолодших читачів. Бібліотекарі провели цікаву вікторину. Альона Габієва виконала «Тальнівські пагорби» та «Дорога до мого села» під власний акомпанемент.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: ''Через сітку торкались один одного дзьобами, хотіли поцілуватись''