^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.03.2019 16:48
524 переглядів
0 коментарів
''Через сітку торкались один одного дзьобами, хотіли поцілуватись''

На початку грудня минулого року волонтери Володимир та Ірина Вахоцькі з Гордашівки на Тальнівщині забрали до себе на перетримку двох лебедів. Лебідку з поламаною лапою та лебедя, який травмувався на цукрозаводському ставку у Тальному. Пернатий замерзав на крижині.

-Усю зиму птахи жили у нас, їх гарно харчували, лікували, виходжували. Коли потепліло, на Гірському Тікичу скресла крига, облаштував їм невеличку місцину на річці, загородив сіткою, щоб не втекли, а могли спокійно плавати, - розповідає Вахоцький.

Кількома днями раніше до лебедя прилетіла його лебідка, з якою разом жили на місцевому ставку близько 5 років. Птаха кілька місяців поспіль шукала свого коханого і знайшла у Гордашівці.

-Сьогодні відпускаю обох у вільне плавання, - сміється чоловік. – Коли прилетіла лебідка до нашого лебедя, вони через сітку торкались один одного дзьобами, хотіли поцілуватись. Птахів виходили, тепер можуть летіти на волю. Будуть плавати у трьох: дві лебідки і наш красень, - господар відкриває залізну сітку на річці.

Впевнений, що птахи прилітатимуть до нього їсти, адже за кілька місяців прижилися, стали ручними та «своїми» у великій пернатій родині.

Анна ДРАГУН

Нагадаємо : ''Дядя Вова, а лебеді де?''