^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.03.2019 13:13
1661 переглядів
0 коментарів
Смільчинецькі учні ночували у школі

П’ятикласники Смільчинецької школи на Лисянщині, залишилися тут на ніч зустрічати весну. Таким був задум, який одноголосно підтримали і вчителі, і батьки, не кажучи вже про дітей, у яких ця новина викликала справжню бурю емоцій.

-Спочатку учні пішли до спортивного залу, де на них чекали цікаві конкурси та змагання, - розповів класний керівник Анатолій Яковенко. - За перемогу у кожному з них п’ятикласники отримували фішки, які можна було наступного дня обміняти на цукерки. Далі провели квест. Поділившись на дві команди, діти мали пройти 10 станцій і на кожній виконати завдання: відгадати загадки, ребуси, криптограми, головоломки, скласти пазли. Особливого адреналіну додав той факт, що переміщуватися по школі мали у повній темряві, освітлюючи власний шлях лише ліхтариками.

Після розваг і нагородження переможців, сіли за вивчення уроків. Діяли за принципом: зробив сам – допоможи другові. Тоді готували вечерю: дівчатка сервірували стіл, робили десерти, а хлопці смажили м’ясо.

А потім у п’ятикласників були нічна дискотека, комп’ютерні ігри, перегляд мультфільму. Опівночі всі вийшли на шкільне подвір’я зустрічати Весну. Співали пісень, загадували бажання. Оскільки спати зовсім не хотілося, переглянули відео з випускного вечора, згадали початкову школу.

Вранці провели зарядку, поснідали та поприбирали у школі.

-Ось так, на думку наших вчителів, можна зацікавити дітей школою, а навчально-виховний процес зробити невимушеним, - розповіла директор школи Лариса Яковенко. – Це запам’ятається їм на все життя. Ми вже подумуємо, залучити до цього проекту й інші класи.

Іван КОРСУН

Нагадаємо: Як у Хижинцях зустрічали весну

Нагадаємо: Біля Смільчинець посеред поля викидають сміття