^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.03.2019 16:27
553 переглядів
0 коментарів
Частина депутатів проігнорували сесію

Позачергову сесію Тальнівської міськради, яка мала відбутися сьогодні, так і не провели. Депутати, які перебувають в опозиції до міського голови, не з'явились. Сьогодні мали б заслухати звіти Олексія Юрченка про діяльність виконавчих органів ради, завідувача сектору з юридичних питань, начальника відділу культури. Також мали б почути про місцеві податки та збори на 2019 рік, розвиток культури в Тальнівській ОТГ на 2019-2021 роки.

-Через те що деякі депутати сьогодні не прийшли, інформацію опублікуємо на нашому сайті, там і почитаєте, - говорить Олексій Юрченко, Тальнівський міський голова.

На одній із попередніх сесій ці ж депутати вимагали звіт міського голови та юридичного сектору, відділу культури міської ради.

З 26 депутатів, присутніх було лише 7, не з'явились: Олександр Гижко, Лариса Дімітрова, Раїса Івченко, Ігор Карпенко, Ольга Мамалига, Олександр Маринченко, Алла Михальченко, Володимир Міщенко, Олексій Неділько, Олег Пономаренко, Вікторія Ряба, Василь Сідько, Олег Сноз, Олександр Соколюк, Леся Соловей, Тарас Солошенко, Ірина Топтун, Володимир Швець, Тетяна Шкода.

Анна ДРАГУН

Читайте також : Завдяки кривоколінцям атовці отримали у власність 32 земельні ділянки