^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.03.2019 9:27
253 переглядів
0 коментарів
Наші земляки найдушевніше декламують Шевченка

У обласному конкурсі читців-аматорів, присвяченому 205-й річниці від дня народження Тараса Шевченка «Тарасова вершина» (номінація «дорослі»).

Наталія Побережник із Білашок Тальнівського району розділила друге місце з представником Золотоноші Василем Щербою. Таку ж сходинку в номінації «студентська молодь» посів представник Мокрокалигірської ОТГ, студент Київського Національного університету культури і мистецтв Ілля Мар’ян. Третє місце в номінації «учнівська молодь» розділили Роман Бадрак (Катеринопіль) та вихованки ватутінського палацу культури Крістіна Іванченко і Юлія Маняк.

Цього року у конкурсі взяли участь 86 читців та 3 колективи художнього читання із Черкас, Сміли, Ватутіного, Канева, а також із 13 районів та 4 об’єднаних територіальних громад.

Чи не вперше конкурсанти були розділені на дві групи: дитячу та дорослу. Першу групу оцінювало журі на чолі із провідним актором Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Михайлом Кондрацьким, а другу – на чолі із заслуженою артисткою України, майстром художнього слова Тамарою Власенко.

Олександр ГРИГОРУК

Нагадаємо : У Кривих Колінах декламували Шевченка