^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.03.2019 14:31
385 переглядів
0 коментарів
Початок тижня запамятався зруйнованими дахами

Шквальний вітер, який розгулявся Тальнівщиною на початку тижня, валив дерева та зривав дахи із приміщень. Найбільше від буревію постраждали Майданецьке, Новомайданецьке, Білашки, Лісове та Тальне.

Негода навіть зірвала декілька шиферин над приміщенням готелю, де знаходиться міська рада.

– Ви бачили біля автостанції вітер повалив дерево і зняв шифер із прохідної на автопідприємстві, – телефонували в редакцію тальнівчани.

Дерево швидко розпиляли і прибрали. Дах теж за кілька днів полагодили. У тому ж мікрорайоні дерево впало на гараж в якому знаходився автомобіль.

Та найбільше постраждали будівлі центральної районної лікарні, де із господарських споруд здуло вітром 206 м2 покрівлі і ще 43,6 м2 із головного корпусу установи.

У міському відділі освіти кажуть, що буревій пошкодив покрівлю у всіх школах міста та на Соколівоцькій школі і у дитсадку «Берізка».

– Щоб відремонтували дах, треба замінити 51 шиферний лист, – каже начальник відділу освіти Раїса Карман.

Чотири шиферини зірвав вітер і на приміщенні районного Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

У сусідньому із райцентром Майданецькому сильний вітер поруйнував дах комори та частково контори СТОВ «Колос». Загальна площа руйнувань сягає майже 1000 м2. У майданецького фермера Рейнюка та ТОВ «Промінь АА» (с.Білашки) розкрило гаражі. У ПСП «Лідер» (с.Новомайданецьке) постраждали склад, ферма, молокоблок. Дісталося від негоди й іншим господарствам району, як то фермерське господарство «Фенікс М» (с.Шаулиха) та ТОВ «Надія» (с.Лісове).

Втім як повідомив речник управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко найбільше від буревію постраждали Маньківський, Христинівський, Уманський райони, а також міста Умань і Черкаси.

Євген МАЙЧУК

Нагадаємо : У Тальному 10-метрова ялинка зруйнувала літню кухню