^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.03.2019 9:40
569 переглядів
0 коментарів
Волейболістам вручили грошові заохочення

6 березня відбулися фінальні ігри XXIV відкритого чемпіонату м. Тального з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті В.О.Сошинського. Ігри тривали від 24 січня. У них взяли участь 9 команд, а до фіналу дійшли 4.

Цього року у запеклій боротьбі найкраще себе зарекомендувала команда Тальнівського будівельно-економічного коледжу (тренер Владислав Топтун), їй і дісталося 1 місце. Другу сходинку посіла команда «АРНІ» із Майданецького (тренер Артем Рейнюк). Третю – волейболісти з Маньківки (тренер Павло Трунденко).

Кошти на організаційні витрати та на придбання призів надав генеральний директор «Об’єднаної сільськогосподарської компанії» Ігор Новицький. Це неабияка допомога за що ми, організатори і судді, та й всі учасники дуже вдячні Ігорю Валерійовичу, – каже директор Тальнівського районного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Людмила Острань.

Представник Ігоря Новицького, Володимир Синьогуб, за його дорученням вручив грошові заохочення переможцю і призерам чемпіонату.

Представники команд також не скупилися на теплі слова й подарунки.

Директор тальнівського коледжу Андрій Андрющенко привітав команду-переможницю і висловив побажання: «Щоб команди зустрічалися лише на спортивних майданчиках і спортзалах, а не у бойових діях на Сході України». Від адміністрації коледжу він вручив «невеликий приз». Капітан маньківської команди подякував за теплий прийом і перед святом подарував жінкам-організаторам квіти. Учасники майданецької команди отримали від керівників фермерських господарств Ігоря і Юрія Рейнюків фінансовий стимул.

Цього року організатори започаткували нагороду наймолодшому гравцю. Судді одноголосно визначили достойника – одинадцятикласницю тальнівського економіко-математичного ліцею Аню Острань.

– Ну вона реально молодчина, з будь якого положення приймала м’яч, – коментує досвідчений спортсмен.

Дівчина отримала кубок та грошову премію.

– На цьому кубку 2 фотографії дідуся – Віктора Сошинського і його онука Віктора Балинця. Їх сьогодні з нами немає, але це люди, які гідні щоб ми їх пам’ятали і шанували завжди, – каже ледь стримуючи сльози суддя чемпіонату Валентина Забермах.

Нагадаємо, Віктор Олександрович Сошинський (1946-2007), заслужений енергетик України, колишній директор Тальнівського РЕМ. Його онук Віктор, як і дід, був затятим волейболістом. Хлопець трагічно загинув у вересні минулого року.

Олег ШАТАЙЛО

Нагадаємо: Тальнівські хлопці боксери знову серед кращих