^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.03.2019 8:20
414 переглядів
0 коментарів
Як у Хижинцях зустрічали весну

До цього дійства готувалися особливо старанно: напекли пирогів, млинців, наварили вареників з вишнями та сиром у сметані. Зібралося того сонячного і теплого дня у по-домашньому затишному залі чи не все село. Спочатку багато літніх людей згадали свою молодість, переглянувши ретро-фотовиставку. На старих, пожовклих світлинах одні знаходили себе, ще зовсім молодих хлопців, дівчат, інші впізнавали своїх батьків, родичів, знайомих. А далі їх трішки журливий настрій хижан змінився на веселий, коли до них вийшли з жартами, піснями Андрій Опенько, Лідія Коваленко та Володимир Бойко.

Сільський голова Сергій Ярошевський щиро привітав односельців з початком весни, прийдешнім жіночим святом, побажав усім міцного здоров’я та миру і спокою в нашій країні. Потім представив гостей з Журжинець, які подарували сусідам свої наспіви. Зворушили душу не одного глядача виступи Надії та Івана Бабенків, Катерини Кравець під супровід талановитої баяністи Наталії Левченко. Співали «Моя рідня», «Біла хата», «Повертався я додому в село». Місцевим сподобався вокальний дует Наталії Левченко та Івана Бабенка.

Тоді «Калина» заспівали народні та жартівливі пісні. Ведучі вітали жінок-трудівниць, матерів, подруг, дружин і бабусь. І звичайно ж, найкращим свідченням любові до них була пісня.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Колишній правоохоронець відроджує ритуальну службу