^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.03.2019 10:54
846 переглядів
0 коментарів
Через смерть чотирьох дітей жінка отримала два роки ув'язнення

Два роки ув’язнення отримала колишня жителька Онопріївки Тальнівського району в якої під час пожежі загинули четверо дітей. Трагедія сталася 17 грудня 2017 року в селі Драбівці Золотоніського району. Через декілька днів малюків, найстаршому із яких було 8 років, а найменшому – рік, похоронили в Онопріївці. Ще двоє малолітніх дочок не постраждали, бо були у бабусі.

Як повідомляє обласне інтернет-видання «Рідний край» обвинувачена 28-річна жінка в судовому засіданні свою вину визнала повністю, щиро розкаювалася. Пояснила, що в день трагедії нагодувавши дітей, закрила їх і поїхала в магазин, потім до матері, а згодом заїхала до подруги де вживала алкогольні напої. Коли повернулася, побачила багато диму, дітей не чула, відразу побігла до сусідів за допомогою, викликала пожежну і швидку.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Золотоніської РДА повідомила, що в липні 2018 року обвинувачена позбавлена батьківських прав щодо її двох дітей.

Захисник обвинуваченої просив суд суворо не карати підзахисну і звільнити її від відбування покарання з випробувальним терміном, бо вона щиро кається та активно сприяла у розкритті злочину.

В результаті, Чорнобаївський районний суд виніс вирок, яким засудив обвинувачену до двох років позбавлення волі за ст. 166 ККУ.

Антон МОРОЗ

Читайте також: На Тальнівщині від цигарки згорів чоловік