^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.03.2019 13:22
300 переглядів
0 коментарів
Катеринопільський мер подарував жінкам містечка понад 150 тюльпанів

8-го березня селищний голова Катеринополя Іван Гегедош від самого ранку вітав жінок із весною. Це і вітальна стрічка над мостом, і відеозвернення через соціальну мережу «Фейсбук», і, насамкінець, − живі квіти у подарунок.

«Сьогодні мав просто приголомшливу можливість привітати своїх односельчанок. Вийшовши на одну з площ міста, подарував більш ніж 150 тюльпанів, − розповідає Іван Тіберійович. − І ось, що в цьому найкраще – я побачив безліч щирих усмішок та справжніх емоцій, які зарядили мене на весь день. Ви – безцінні!!! Я щиро вдячний всім! Саме в цьому році я вирішив зробити так, а не інакше. Бо розумію, що можливо у когось немає другої половинки, щоб привітати, розумію, що рідні можуть бути далеко і привітають лише телефоном, можливо хтось взагалі залишився без рідних, різне може бути».

Варто зауважити, що катеринопільчанки − і поважного віку, і юні, радо приймали вітання 33-річного селищного голови та підставляли щічки для поцілунків.

− Приємно! Що тут скажеш?! − коментує − 38-річна Олена. − Чоловік відбувся поцілунком зранку, а тут приходжу з магазину з квіткою. «Де взяла? Сама собі купила?» − допитується. А я лише загадково усміхаюсь. Через годину біжить до мене зі смартфоном: «Я вже знаю, це Гегедош тобі подарував». Я тільки плечима звела: «Може…» Ех, аби так хоча б упродовж тижня! Хай би понервував…

У відеозверненні креативний мер бажав жінкам миру, кохання, Божого благословення, щастя і любові.

Коментуючи привітання селищного голови, більшість сходяться на думці, що це так на нього кохання діє: «Сам щасливий, і хоче іншим зробити приємне». Скептики, навпаки, натякають, що це піар перед виборами. Але що гадати? Іван Тіберійович завжди відзначався креативністю в організації різноманітних свят. Та й тюльпани вже не перший рік жінкам дарує. Щоправда, «нарощує» кількість.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Перша леді Катеринополя розповіла про любов, вінчання та сімейне щастя