^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.03.2019 9:32
515 переглядів
0 коментарів
Лисянські театрали взяли за живе креативністю

На базі Звенигородського районного будинку культури ім.Т.Г.Шевченка відбувся обласний зональний огляд-конкурс театральних колективів та театрів малих форм, присвячений 205-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Театр малих форм Лисянського РБК показав глядачам художню постановку «Сторінками історії України». Ця композиція вдало поєднала як художнє слово, так і вокальний жанр. На сцені було відтворено події Голодомору, Другої світової війни та Євромайдан.

- У композиції були використані художні твори, технічні засоби, світлові ефекти та музичний супровід, що в повній мірі відтворило атмосферу історії України, - розповіла директор РБК Владислава Нетребенко. - Наш театр малої форми був названий членами журі креативним, із змістовним музичним супроводом, вражаючим відеорядом та майстерною грою самодіяльних акторів Ніни Захарченко, Олега Короленка, Катерини Шуляки, Галини Шпак.

Бурхливими оплесками, із сльозами на очах дякували глядачі лисянським театральним аматорам. І це є найвищою оцінкою їх творчості.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: '' І повоювали, і каші поїли ''