^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.03.2019 20:39
205 переглядів
0 коментарів
Дешева рибка - погана юшка!

27 лютого депутати Кайтанівської сільської ради, Катернопільського району проголосували за передачу в оренду ФГ «Обрії» 3-х неуспадкованих земельних ділянок загальною площею 7,4 га, попри те, що інше господарство пропонувало вигідніші умови.

За тиждень до цього ТОВ «Урочище Журавське» звернулося до Кайтанівської сільської ради з клопотанням про надання в оренду неуспадкованих земельних ділянок, які знаходяться в її адмінмежах. Під час сесії представники ТОВ «Урочище Журавське», з метою наповнення сільського бюджету, орендну плату готові були платити у розмірі 14% від нормативно-грошової оцінки та запропонували укласти угоду про надання допомоги соціально-економічній сфері села з розрахунку 100 гривень за 1 га орендованих неуспадкованих земельних ділянок.

Колишній орендар ФГ «Обрії» платив значно менше та і зараз запропонував 13,5%. Попри це сільська голова та депутати фактично надали перевагу саме цьому господарству.

Тепер склалася парадоксальна ситуація, фермерське господарство «Обрії» за три паї буде платити 13,5%, а ще за чотири точно таких же сплачує всього 4,5%. Сподіваємось найближчим часом керівництво усуне цю ганебну різницю і буде дбати про реальне наповнення бюджету.

Микола РОМАНЕНКО

Читайте також: Поновити на роботі й виплатити моральне відшкодування