^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.02.2019 22:15
224 переглядів
0 коментарів
Ціни випереджають пенсійні виплати

Повідомлення, розіслані нещодавно поштою від Пенсійного фонду України, на думку відправників, мали ощасливити адресатів-пенсіонерів. Адже починаються вони досить оптимістично: «За дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Пенсійний фонд інформує Вас, що Вашу пенсійну виплату збільшено на…» Далі наводиться сума. Таку інформацію доведено навіть до тих, чиї пенсій збільшилися на якусь десятку.

А тим часом ціни на все продовжують рости. Зокрема, й на продукти. Деяким пенсіонерам отого збільшення не вистачить і на традиційний для українців борщ: в лютому вартість овочів для борщового набору підвищилася на Звенигородському ринку та у вуличних торговельників від десяти до тридцяти відсотків. Найбільше - на 29,6 відсотка, або майже на три-чотири гривні за кілограм, додала в ціні капуста. На 2-3 гривні подорожчали й буряки та картопля.

Якщо ж і вдасться пенсіонерам-звенигородчанам придбати борщовий набір, то борщ для більшості з них видасться пісним – як засвідчило проведене на ринку опитування, про м’ясо в ньому давно вже забули дванадцять з шістнадцяти респондентів.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Хлопчикам – козацький марш, дівчаткам – вальс