^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.02.2019 20:38
2028 переглядів
0 коментарів
Валентина Любомська пересіла на третій поверх

Президент України 25 лютого призначив Валентину Любомську головою Тальнівської райдержадміністрації з випробувальним строком три місяці.

Це призначення викликало неоднозначну реакцію у жителів району. Адже людям пані Валентина запам’яталася лише тим, що за роки перебування на посаді голови районної ради мала серед своїх колег найвищу в області зарплату. У 2016 році вона заробила 147 454 гривні, а у минулому – 438 тисяч 452 гривні. Зокрема в січні 2018 року отримала 81733 гривні.

Тим же, хто пройшов Майдан і горнило російсько-української війни не забути як 25 травня 2016 року під час похорону волонтера Миколи Шевченка, Любомська несподівано для присутніх заявила, що українці й росіяни – брати, яких хтось зіштовхнув лобами, а треба думати про примирення. Після мітингу обурені айдарівці та гості з Умані підійшли і запитали чи їй не соромно за виступ. "Ні" – відповіла голова районної ради.

До речі, Валентина Любомська починала політичну кар’єру в Блоці Юлії Тимошенко. Втім під час виборів 2015 року раптово стала симпатиком Радикальної партії Олега Ляшка, яку на Тальнівщині ототожнювали з донецьким олігархом і екс-регіоналом Олександром Коротковим. Саме ці політичні партії та «Громадянська позиція» і привели її на посаду голови районної ради.

Кажуть перед президентською кампанією 2019 року Валентина Любомська мала зустріч із депутатами Верховної Ради України Валентином Ничипоренком та Геннадієм Бобовим, які підтримують у цих перегонах кандидатуру Юлії Тимошенко.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Захмарні статки тальнівських посадовців