^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.02.2019 16:38
1011 переглядів
0 коментарів
У Звенигородці крадуть камери відео нагляду

Система відеоспостереження, придбана за кошти міського бюджету і встановлена декілька років тому на основній автомагістралі Звенигородки, значною мірою забезпечувала контроль за безпекою дорожнього руху як в цілому, так і на пішохідних переходах біля навчальних закладів. Дві камери відеоспостереження – оглядова, вартістю 4500 гривень та цифрова, для фіксації номерних знаків автомобілів, вартістю 19700 гривень, були встановлені зокрема на перехресті біля школи імені Тараса Шевченка. Проте на сьогодні про них лишилася лише згадка - майже місяць тому камери безслідно щезли.

Пропажу на початку лютого виявили працівники міської ради, про що й повідомили райвідділ поліції. Відслідковуючи ситуацію, поліціянти виявили, що остання інформація подавалася з камер до 17 січня. Тож виходить, що саме цього дня, а точніше - вночі близько третьої години, злодії, обрізавши кабелі з’єднання, й поцупили обладнання відеонагляду. З цим, кажуть фахівці, вони справилися всього за кілька хвилин.

Хто і що стоїть за цією зухвалою крадіжкою, зможуть сказати правоохоронці, якщо, зрозуміло, ними буде виявлено злочинців. Хоч надії на це мало.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також : Дядько розпізнав самозванців