^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.02.2019 16:27
975 переглядів
0 коментарів
У Лисянці активіст за рибу ледь не поплатився життям

В ніч на 16 лютого біля власного домоволодіння по вулиці Тракторна у Лисянці, був по-звірячому побитий невідомими особами Олександр Проценко. Активіст, який боровся з браконьєрами, які сітками виловлювали рибу в річці Гнилий Тікич. Стан Олександра важкий, за останніми повідомленнями він перебуває в Черкаській обласній лікарні з травмами голови. Лікарі борються за його життя.

На сьогодні імена всіх причетних до цього злочину встановлені. Це жителі Лисянки та Бужанки, які промишляли тим, що ставили сітки на річці і виловлювали рибу, яку розводили члени громадської організації «Тікич-Л», активістом якої є і Олександр Проценко. За словами голови цієї організації Сергія Спіци, він був нещадним до браконьєрів, витягав з води їх сітки і різні знаряддя незаконного вилову риби (на знімку). За це чоловікові не раз погрожували, били вікна в його будинку.

Дізнавшись про побиття Олександра Проценка, більше 50 небайдужих жителів Лисянки прийшли під приміщення Лисянського районного суду і більше восьми годин тримали його в облозі. Як пояснили, зробили це з однією метою - домогтися справедливого рішення щодо підозрюваних осіб. І таки добилися свого – суд над ними відбувся, любителям дармової риби загрожує тривалий термін перебування під вартою за вчинення тяжкого злочину.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також : Лисянські поліцейські виявили домашню збройну майстерню