^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.02.2019 15:04
490 переглядів
0 коментарів
Сесія Тальнівської міської ради пішла на перерву

Запланована на 21 лютого сесія Тальнівської міської ради тривала не довше 10 хвилин. За цей час встигли послухати державний гімн і хвилиною мовчання вшанувати пам'ять полеглих на Майдані, в АТО та в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. А ось до розгляду порядку денного так і не дійшли.

– Бюджетна комісія була скликана. Чому не пройшли бюджетні питання? – цікавиться міський голова Олексій Юрченко у голови профільної комісії Алли Михальченко.

– У повноваження бюджетної комісії входить контроль за використанням бюджетних коштів. Я звернулася, щоб мені надали інформацію, але так її і не отримала, – відповідає Михальченко.

– Життєво важливі питання із цими питаннями абсолютно не дотичні. Ви були ініціатором зриву роботи комісії, – вважає міський голова. –Тальнівська міська рада не буде піддаватися шантажу депутата і голови бюджетної комісії, тому, шановна громадо, шановні депутати, оголошую перерву в роботі сесії на невизначений термін, доти, доки бюджетна комісія не розгляне питання, підготовлені апаратом міської ради.

Зал зашумів. Депутати не спішили розходитися, вони були налаштовані працювати.

– Шановні, чому ми не можемо розглянути земельні питання? Ми затратили час, все обговорили на комісії і прийшли сьогодні голосувати за земельні питання для людей. Якщо є питання, які ми розглянули на комісіях, то в чому проблема розглянути їх на сесії? – каже Олександр Гижко, голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології.

Уже по завершенні, в кулуарах, голові бюджетної комісії Аллі Михальченко пропонують подати депутатське звернення про використання міською радою коштів і обіцяють у визначений законом термін надати відповідь. На що та резонно запитала: «Для чого тоді ми в кінці кожного рішення, пов’язаного з грошима, пишемо: «контроль за виконанням покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку»? Відповіді не отримала.

Зауважимо, на цій сесії, серед іншого мали внести зміни до рішення міської ради «Про бюджет на 2019 рік», до Положення про матеріальне заохочення спортсменів, створити в ОТГ Службу у справах дітей, а також розглянути земельні питання, затвердити документацію землеустрою, надати дозволи на розробку землевпорядної документації, виготовлення детальних планів і т.д.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також : ''Я впевнений на 99%, що порушень там не буде ''