^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.02.2019 11:48
728 переглядів
0 коментарів
Десант із області опитував катеринопільчан

Минулого тижня в Катеринополі проводили соцопитування. Цікавились, за кого голосуватимуть катеринопільчани на президентських виборах, виборах до Верховної ради та на майбутніх виборах голови громади.

− Я зустрів їх перед мостом, − розповідає Микола Замковенко. − Розмовляли з людьми. Яку організацію представляють, повідомили якось невиразно, я не запам’ятав. Цікавились виборами, проводили анкетування. Люди їх слухали, але відповідали неохоче, з недовірою. Представились, що з області. Найцікавіше питання: «Кого Ви бачите головою ОТГ?» Називали ряд імен: Івана Гегедоша, Володимира Клеценка, Ольгу Ніколенко, Сергія Приходька і ще кілька. Я запитав, звідки в них цей список. Відповіли, що їм його видало керівництво. Ще цікавились, хто з імовірних претендентів на посаду голови громади викликає у респондентів найбільше неприйняття.

Як бачимо, про громаду в Катеринополі поки нічого не чути, а опитування вже проводять. Може й справді нам уже варто визначитись із лідером та ініціювати процес створення Катеринопільської ОТГ?

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Іван Гегедош взявся за перевірку діяльності комунгоспу