^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.02.2019 9:28
599 переглядів
0 коментарів
''При ударах болі не відчуваю, лише адреналін і жагу до перемоги ''

12-річна боксерка Оксана Гончар із Тального виборола перше місце серед дівчат 2005-2006 років народження у фіналі чемпіонату України з боксу серед жінок еліти, молоді, юніорок та дівчат у Харкові. До цього тальнівчанка вже два роки займається у тренера з боксу Івана Бабоя.

-На танці ходити не хотіла, подруга запропонувала спробувати себе у професійному боксі. Після першого тренування захопилась, почала приходити, не пропускаючи жодного заняття. Батьки проти не були, навпаки зраділи, підтримували мене у всьому, - ділиться юна Оксана Гончар.

Згодом дівчина почала їздити на перші змагання, чемпіонати у Черкаси, потім у Світловодськ, Миколаїв, Харків. У інші міста діставались потягом, автобусом, проживали у гуртожитках.

-Траплялись різні суперниці, але перед боєм завжди налаштовувала себе на перемогу. Потоваришувала з дівчатами з інших областей. Тальнівський колектив боксерок теж дуже дружній. Навіть з нашого класу троє дівчат ходять на бокс. Хлопці-однокласники, буває, бояться, - сміється.

На чемпіонаті у Харкові тальнівські боксерки Анастасія Шаргородська, (57кг), Ангеліна Михайлова (63кг), Владислава Солов'янова (45кг) вибороли бронзові медалі та увійшли до складу збірної України.

Після перемоги у Харкові, на початку літа, дівчата поїдуть на навчально-тренувальні збори для участі у чемпіонаті Європи, який запланований на серпень.

-Закордоном не була ніколи, але планую влітку їхати на чемпіонат у Болгарію. Для того, щоб відпрацьовувати удари, також тренуюсь вдома. Тримаю себе у гарній фізичній формі: качаю прес, віджимаюсь. Боксерську грушу обіцяли на день народження подарувати батьки.

Вільний час дівчина проводить з друзями та родиною. Вечорами ходити сама не боїться, адже знає, як себе захистити від надокучливих. На майбутнє планує стати тренером з боксу. Щоб здійснити свою мрію, вже зараз моніторить спортивні ліцеї України.

-Дуже дорого обходиться поїздка на чемпіонати та змагання. Батьки – мої головні спонсори, буває допомагають місцеві благодійники. Хлопець, з яким зустрічаюсь, проти того, щоб займалась боксом, говорить, що це не жіноча справа. Але мені подобається, при ударах болі не відчуваю, лише адреналін і жагу до перемоги, - додає чемпіонка.

У повсякденному житті одягає спортивний одяг і кросівки, говорить, що плаття – то не її стиль.

Анна ДРАГУН

Читайте також : Тальнівські боксерки привезли з Черкас ''золото'' та ''срібло''