^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.02.2019 17:53
332 переглядів
0 коментарів
У хліборобів – зимові канікули в Карпатах

Зима – це пора року, коли хлібороб починає нудитись. Трактори стоять на «прив’язі», дрімають під навісами трудяги – комбайни, під снігом завмерла в очікуванні весни озимина, руки нарешті відмилися від пилюки, що, здавалося, в’їлася навіки. І трудівникам полів навіть якось незручно від цієї розміреності і розважливості життя.

Саме у цей період прийшов час змінити обстановку. І трактористи, комбайнери, водії, спеціалісти Лисянської філії ТОВ «НВФ «Урожай» яким ще недавно було ніколи і вгору глянути, перетворюються на звичайних відпочиваючих, а санаторії та бази відпочинку Карпат заходилися їх завзято оздоровлювати та лікувати. До послуг хліборобів – широкий спектр водних процедур, лікувальна мінеральна вода, діагностичні обстеження і дієтичне харчування. Перший заїзд працівників підприємства в санаторій «Дніпро» з 18 осіб на початку січня залишив по собі чудові враження. Попереду – ще два заїзди, щоб до весни всі змогли набратися сил та енергії.

– Практикуємо організацію відпочинку працівників уже не перший рік і прагнемо, аби після непростого хліборобського року ті, хто сповна віддавався роботі, отримали можливість безкоштовно відпочити і покращити своє здоров’я за рахунок «Урожаю», – так про організацію поїздки говорить заступник директора філії Михайло Осадчий.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Колишній правоохоронець відроджує ритуальну службу